Pôžičky a úvery pre živnostníkov

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.
Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.
Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.
Pôžička pre živnostníkov - poskytovatelia, informácie

Pôžička pre živnostníkov môže pomôcť v ťažkej dobe. Súčasná ekonomika, ktorá je stále ovplyvnená svetovou krízou, nie je príliš ústretová voči podnikaniu. Živnostníci, ktorých činnosť bola úspešná pred krízou, môžu mať finančné problémy tak isto ako tí, ktorí len potrebujú nakúpiť si tovary, stroje či vyplatiť dodávateľské faktúry.

Pôžičky pre živnostníka spadá do ponuky oboch sektorov. V banke môže živnostník získať úver, ktorý bude mať výhodnejší úrok, avšak musí doložiť niekoľko dokladov (daňové priznania za niekoľko uplynulých rokov, podnikateľský plán, pri vyšších sumách účel využitia poskytnutých financií a potvrdenia, že živnostník nie je dlžníkom štátnych inštitúcií – najčastejšie Sociálnej poisťovne). Ak sú príjmy živnostníka minimálne alebo je momentálne dokonca úplne bez príjmu, žiadosť mu bude pravdepodobne zamietnutá.

Nebankový sektor je ústretovejší nie len voči dlžníkom, ale i takým živnostníkom, ktorí s podnikaním len začínajú. Možno v ňom nájsť produkty, určené na financovanie podnikania. Pôžička pre živnostníkov, pri ktorých si klienti požičiavajú nízku sumu, si nevyžadujú ručenie. Pri vyšších sumách je nutné ručiť majetkom živnostníka. Nebankové pôžičky sú však niekoľkonásobne drahšie, čo spôsobujú vysoké hodnoty RPMN a poplatky.

Vyhľadajte si pôžičku:

Komentáre sú uzavreté.