Pôžička alebo úver pre podnikateľov

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.
Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.
Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.
Pôžička pre podnikateľov - poskytovatelia, informácie

Pôžička pre podnikateľov môže byť vhodným riešením zabezpečenia počiatočného kapitálu alebo oživenia upadajúceho podnikania. Podnikateľské pôžičky v súčasnosti ponúka bankový aj nebankový sektor. Rozdielov medzi sektormi je hneď niekoľko: výška úrokov, podmienky poskytnutia a rýchlosť vybavenia úveru.

Získať pôžičky v banke je však zložitejšie. Banky totiž vyžadujú účel využitia poskytnutých prostriedkov, doklady o príjme firmy, kladné daňové priznania za určité obdobie a podobne. Niektorí podnikatelia však nie sú schopní splniť všetky podmienky a tak na bankový sektor môžu zabudnúť.

Nebankový sektor ponúka úvery aj pre takých podnikateľov, ktorých firma existuje čo i len pár mesiacov. Žiadosti sú posudzované individuálne a preto má každý subjekt šancu získať pôžičku. Navyše na trhu existujú aj také spoločnosti, ktoré podnikateľom požičajú aj v prípade, ak sú dlžníkmi Sociálnej poisťovne či inej štátnej inštitúcií.

Pôžička pre začínajúcich podnikateľov

Nebankový sektor požičia aj podnikateľom, ktorí so svojou spoločnosťou iba začínajú. Podnikateľ môže požiadať o bezúčelový úver a peniaze použiť na nákup zariadenia, tovaru či strojov . V banke možno požiadať o aktiváciu služby povoleného prečerpania účtu, ktorý možno využiť na nižšie náklady spojené s podnikaním.

Nebankový sektor je však oveľa drahšou možnosťou, nakoľko pôžičky, ktoré poskytujú sú niekoľkonásobne drahšie, ako úvery z banky. Dlh klienta sa môže vyšplhať do takej výšky, v ktorej nebude schopní splácať ho a preto príde aj o všetky investície, ktoré do podnikania vložil. Túto možnosť by si teda v súčasnej ekonomicky neľahkej dobe mal začínajúci podnikateľ dobre premyslieť.

Vyhľadajte si pôžičku:

Komentáre sú uzavreté.