Pôžička pre každého

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.
Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.
Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.
Pôžička pre každého - poskytovatelia, informácie

Pôžička pre každého je snom človeka, ktorého finančná situácia nie je príliš priaznivá. Takýto jednotlivec by sa potom mal pokúsiť získať informácie o viacerých produktoch a vybrať si ten najvýhodnejší.

Banky v súčasnosti ponúkajú veľké množstvo produktov. Problémom je ich dostupnosť. Ak má klient zápis v registri, pôžičku nedostane. Bankové úvery teda popravde nie sú určené každému, ale iba takým klientom, ktorí v minulosti splatili všetky úvery banke bez akéhokoľvek problému.

Pôžička pre každého z nebankovky je však pomerne drahá, keďže hodnota RPMN môže nadobúdať desiatky percent. Pre človeka v núdzi, však predstavujú aj rýchle pôžičky z nebankoviek veľmi dobrú možnosť riešenia problémov.

Pozicka/pozicky pre kazdeho neveští nič dobré. Pravda je v skutočnosti taká, že úvery pre každého jednoducho neexistujú. Úvery sa poskytujú na veľmi jednoduchom princípe. Banka či nebanková spoločnosti požičiava peniaze za účelom zisku. Teda chce požičané peniaze vidieť späť a samozrejme ešte niečo navyše k tomu. Nesplatený úver je to, čomu sa poskytovatelia pôžičiek snažia za každú cenu vyhnúť.

Banky, ale aj nebankové spoločnosti, sa snažia vyvarovať ľudí, ktorí  sú rizikoví. Bez dokladovania príjmu a bez nahliadnutia do registra to už nejde. Ak niekto v minulosti už nejakú pôžičku nesplatil, tak existuje veľká šanca, že nejakú tú pôžičku v budúcnosti opäť nesplatí.

Všetko je o riziku. Banky dokážu požičať za veľmi priaznivých úrokoch. Pokiaľ ste bonitný klient, teda človek, u ktorého existuje minimálna šanca, že pôžičku nesplatí. Banky sú konzervatívne inštitúcie a dokážu prijať iba určité riziko. Pokiaľ je žiadateľ o pôžičku príliš rizikový, banka ho odmietne. To však neznamená, že takýto človek nemá šancu získať pôžičku.

Takmer všetkým rizikovým klientom sú pripravené pomôcť nebankové spoločnosti, ktoré sa na nebonitných klientov špecializujú. Takéto firmy dokážu prijať ďaleko väčšie riziko ako banky. Ich praktiky sú však často pochybné a agresívne. Vyššie riziko si nebankové spoločnosti musia kompenzovať vyššími úrokovými mierami. Tie môžu byť v mnohých prípadoch príliš vysoké a v dlhšom časovom horizonte môžu človeka doslova zruinovať.

Najdrahšie sú rýchle pôžičky. Pri rýchlych pôžičkách okrem vyššieho rizika doplácate aj za rýchlosť. Rýchle pôžičky sú populárne najmä na internete – úroková miera takýchto úverov je však naozaj vysoká.

Vyhľadajte si pôžičku:

Komentáre sú uzavreté.