Nebankové úvery a pôžičky

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.
Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.
Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.
Nebankové pôžičky - poskytovatelia, informácie

Nebanková pôžička. Počuli sme o nej už snáď každý. Nebankový sektor patrí v súčasnosti k jedinému konkurentovi bankového sektora. Teší sa veľkej obľube, pretože dvere otvára aj takým, ktorí v bankách z rôznych dôvodov neuspeli.

Nebankové pôžičky bez registra

Jednou z veľmi pozitívnych vecí je fakt, že človek môže mať aj zápis v úverovom registri. Nebankové pôžičky bez registra (nebankove pozicky), či už bezúčelové alebo účelové,  v súčasnosti poskytuje množstvo nebankových subjektov.

Nebankové pôžičky online

O tom, že úver sa dá v nebankovke vybaviť pomerne rýchlo, nepochybuje snáď nik. Veľkým plusom je aj fakt, že množstvo spoločností má na svojom webe online formulár. Nebankové pôžičky online potom človek vybaví ešte rýchlejšie – stačí ak zadá niekoľko požadovaných údajov, odošle svoju žiadosť a počká na reakciu spoločnosti.

Nebankové pôžičky pre nezamestnaných

Ďalšou výhodou, ktorá je typická pre nebankové úvery, je fakt, že ich ponuka je určená tak zamestnaným ako i nezamestnaným klientom. Nebankové pôžičky pre nezamestnaných sú vďaka tomu, že človek nemusí dokladovať príjem, veľmi obľúbeným riešením. Získať nižšiu sumu peňazí i bez ručenia môže pomôcť napríklad aj pár dní výplatou dávky v nezamestnanosti.

Nebankové pôžičky pre študentov

Študenti, ako príslušníci rizikovej skupiny klientov, sú častými zákazníkmi pobočiek nebankových subjektov. Dôvod je jednoduchý. Vreckové od rodičov a peniaze z príležitostných brigád nie vždy pokrývajú všetky výdavky študenta. Nebankové pôžičky pre študentov potom pomôžu prečkať zlú dobu v živote študenta.

Nebankové pôžičky na zmenku

Ak človek potrebuje peniaze naozaj veľmi rýchlo, môže požiadať spoločnosť o nebankové pôžičky na zmenku. Vystaviť zmenku nie je zložité, ak človek pozná všetky náležitosti, ktoré musí tento cenný papier obsahovať. Klient by si mal dopredu zistiť, ktoré subjekty túto možnosť ponúkajú a porovnať si hodnoty úrokov, aby si nevybral najdrahšiu alternatívu.

Tesco pôžička

Sieť obchodných domov Tesco je tu aj pre klientov, ktorí zháňajú pôžičku. Tesco pôžička je bezúčelový úver v hodnote od 1 000€ do 16 000€, ktorý možno získať bez ručiteľa a splácať ho 12 až 96 mesiacov. Vybaviť ju možno v stánku finančné služby v supermarketoch Tesco.

Nebankové pôžičky zoznam

Najznámejších poskytovateľov týchto úverov Vám ponúka nebankové pôžičky zoznam:

  • Cetelem
  • Home Credit
  • Tesco
  • Provident
  • Ferratum
  • Pohotovosť
  • Kešovka
  • Essox
  • Cofidis

Vyhľadajte si pôžičku:

Komentáre sú uzavreté.