Pôžičky na OP

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.
Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.
Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.
Pôžičky na občiansky preukaz - poskytovatelia, informácie

Zaujíma Vás možnosť získania pôžičky na občiansky preukaz? Tak čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Ak hľadáte produkt, ktorého získanie by bolo možné len na základe predloženia OP, sklameme Vás. Takúto pôžičku nenájdete. Neponúka ju ani jeden sektor, bankový ani nebankový. Klient sa teda musí poohliadnuť po iných možnostiach získania úverových financií.

Napriek tomu, že nič také ako pôžičky na op ihneď neexistuje, občiansky preukaz je nutné predložiť aj tak. Bez osobnej identifikácie  sa totiž s bankou alebo nebankovou spoločnosťou ďaleko vo vybavovaní nedostanete. OP je jeden z dokladov, ktoré by mal človek mať vždy pri sebe, nakoľko ho potrebuje pri množstve každodenných formalít.

Váčšina nebankových subjektov je však ochotná požičať aj klientom, ktorí predložia aspoň 2 doklady totožnosti (OP + cestovný pas, vodičský preukaz, …).  Ak si klient plánuje požičať malú čiastku, účel a peniaze môže vrátiť do niekoľkých mesiacov. Pozor si treba dať na hodnotu úrokov a poplatkov, pretože práve pri týchto údajoch možno porovnávať veľmi efektívne (prípadne si porovnať priamo hodnotu RPMN).

Pozicka na op je jeden z mnohých trikov nebankových spoločností. Pôžička na občiansky preukaz je nezmyselným názvom bežnej pôžičky. Na každú pôžičku je potrebné predložiť občiansky preukaz, respektíve minimálne použiť jeho číslo. Pozicka/pozicky na obciansky preukaz (op)sú spôsob, ako nalákať ľudí na pôžičky.

Nebankové spoločnosti pracujú na pomerne jednoduchom princípe. Svoju atraktivitu sa snažia zvyšovať tým, že inzerujú svoje produkty ako dostupné  a ľahko získateľné peniaze. No nie je jednoduchšie si požičať peniaze, ako ich zarobiť?

Nebankové spoločnosti sa neorientujú na rovnakých ľudí ako banky. Nebankové spoločnosti sa zameriavajú na ľudí, ktorí to z financiami veľmi nevedia. Takéto firmy útočia na prirodzenú ľudskú túžbu po získaní peňazí bez práce. Väčšina ľudí si však uvedomí, že nič takéto nemôže existovať a že chvíľu radosti vystrieda niekoľko rokov strastí.

Občianske pôžičky od nebankových spoločností sú vo väčšine prípadov nevýhodné. Vždy platí pravidlo, že peniaze by sme si mali požičiavať vždy od bánk – ak táto možnosť existuje. Výhody pôžičiek od bánk sú jasné – banka je dôveryhodný partner, od ktorej nemožno očakávať žiadne príliš neetické správanie. Banky však majú aj nevýhody. Najväčšou nevýhodou je prísne posudzovanie bonity klienta. Ak nie ste pre banku dostatočne dôveryhodní, pôžičku jednoducho nedostanete.

Ponuka pôžičiek je však v súčasnosti naozaj široká. Každý sa vždy môže obrátiť na nebankové spoločnosti, ktoré sú vždy pripravené požičať. Nie vždy je to však výhodné. Za výhodné pôžičky je možné považovať napríklad rýchle krátkodobé úvery. Napríklad pôžičky pre výplatou. Aj keď  sú tieto pôžičky drahé, vzhľadom na rýchlosť dodanie sa ich čerpanie vyplatí. Takéto pôžičky sa však poskytujú vo veľmi obmedzenej výške.

Vyhľadajte si pôžičku:

Komentáre sú uzavreté.