Pôžičky pre ženy na md (materskej dovolenke)

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.
Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.
Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.
Pôžička na materskej dovolenke - poskytovatelia, informácie

Príchod dieťaťa do rodiny je radostnou udalosťou. Zároveň je to však aj veľmi nákladnou vecou, nakoľko rodičovský príspevok ani zďaleka nepostačí na pokrytie všetkých životných nákladov rodiča a dieťaťa. Životná situácia môže byť taká nepriaznivá, že jedinou možnosťou je požiadať o pôžičku.

Pôžička/pôžičky na materskej dovolenke je teda úver, ktorým môžu rodičia financovať náklady, spojené so starostlivosťou o novorodenca. Niekedy rodinný rozpočet neumožní zabezpečenie výbavičky, plienok alebo detskej potravy. Pôžička na md je teda vhodným rýchlym uhasením finančnej tiesne, avšak isto nejde o dlhodobé riešenie.

Ak Vás finančná tieseň už straší aj v snoch, môžete si vybrať z bohatej ponuky nebankového sektora. Pri nižších sumách sa nevyžaduje ručenie, pri vyšších možno ručiť hnuteľným a nehnuteľným majetkom. Je možné, že rodič na materskej dovolenke bude vyzvaný, aby dokladoval príjem partnera, nakoľko je jeho vlastný príjem minimálny.

Pri výbere nebankového subjektu a produktu je vhodné porovnávať. Napríklad hodnota RPMN môže človeku napovedať veľmi veľa. Nižšia hodnota znamená menej preplatených peňazí, ktoré sa na materskej určite zídu.

Vyhľadajte si pôžičku:

Komentáre sú uzavreté.