Pôžičky pre ženy na md (materskej dovolenke)

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.
Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.
Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.
Pôžička na materskej dovolenke - poskytovatelia, informácie

Príchod dieťaťa do rodiny je radostnou udalosťou. Zároveň je to však aj veľmi nákladnou vecou, nakoľko rodičovský príspevok ani zďaleka nepostačí na pokrytie všetkých životných nákladov rodiča a dieťaťa. Životná situácia môže byť taká nepriaznivá, že jedinou možnosťou je požiadať o pôžičku.

Pôžička/pôžičky na materskej dovolenke je teda úver, ktorým môžu rodičia financovať náklady, spojené so starostlivosťou o novorodenca. Niekedy rodinný rozpočet neumožní zabezpečenie výbavičky, plienok alebo detskej potravy. Pôžička na md je teda vhodným rýchlym uhasením finančnej tiesne, avšak isto nejde o dlhodobé riešenie.

Ak Vás finančná tieseň už straší aj v snoch, môžete si vybrať z bohatej ponuky nebankového sektora. Ten ponúka množstvo úverov, pri ktorých nie je potrebné uvádzať účel a preto ich možno použiť na čokoľvek. Pri nižších sumách sa nevyžaduje ručenie, pri vyšších možno ručiť hnuteľným a nehnuteľným majetkom. Je možné, že rodič na materskej dovolenke bude vyzvaný, aby dokladoval príjem partnera, nakoľko je jeho vlastný príjem minimálny.

Veľkou výhodou väčšiny nebankových inštitúcií je fakt, že nekontrolujú bankový register. Pôžička na md je teda určená i takým klientom, ktorí mali v minulosti so splácaním svojich dlhov banke problém.

Pri výbere nebankového subjektu a produktu je vhodné porovnávať. Napríklad hodnota RPMN môže človeku napovedať veľmi veľa. Nižšia hodnota znamená menej preplatených peňazí, ktoré sa na materskej určite zídu.

Vyhľadajte si pôžičku:

Komentáre sú uzavreté.