Úver na auto/ auto uver

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.
Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.
Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.
Pôžička na auto - poskytovatelia, informácie

Pôžička na auto je účelový úver, vďaka ktorému možno získať vytúžený automobil. V súčasnej dobe ponúka nejedna banka úver, určený na financovanie kúpy nového alebo ojazdeného auta. Klient môže takisto požiadať o bezúčelový úver, pri ktorom nemusí dokladovať využitie financií, ktoré mu banka poskytla.

Nebankový sektor ponúka taktiež možnosť pôžičky na auto. Ako príklad uvedieme spoločnosť Cetelem, ktorá ponúka úver na automobil až do výšky 34 000€.

Pre výhodnejšie splácanie svojho dlhu si však radšej zájdite do banky. Nebankové produkty, sú napriek reklamám, ktoré sľubujú rýchle a jednoduché peniaze, pomerne predražené. Výška RPMN je rôzna, pohybuje sa však v desiatkach percent. Klient tak reálne preplatí veľmi vysokú sumu.

Pôžička na auto – kde ju získať?

  • Dexia – Optim pôžička na kúpu auta – je úver, určený na kúpu nového (úver v hodnote od 700€ do 34 000€) i ojazdeného auta (maximálne 17 000€). Splácať svoj dlh možno v pravidelných splátkach 60 resp. 48 mesiacov. Dexia banka vyžaduje zaručenie ručiteľom či nadobudnutým automobilom.
  • VÚB – flexipôžička na auto – úver, pri ktorom sa klient nemusí obávať spolufinancovania. Pôžička na auto v hodnote od 3 300€ do 33 200€ je splatná do 84. mesiacov od jej získania.
  • ČSOB – úver na auto – možnosť financovania nového i ojazdeného auta. Klient si môže požičať od 600€ do 25 000€ a svoj úver s fixným úročením bude splácať od 60 do 84 mesiacov.
  • OTP banka – OTP auto úver – úver, spolufinancovaný klientom vo výške 20% kúpnej hodnoty automobilu, možno v OTP banke získať v sume od 3 500€ do 33 500€. Maximálny počet mesiacov, počas ktorých je nutné dlh splatiť, je 84.
  • Volksbank – autoúver – je určené na nákup auta (nového aj ojazdeného), pričom klient musí doplatiť minimálne 30% hodnoty vozidla. Hodnota úveru je stanovená na 1 000€ až 27 000€ a je ho nutné splatiť do 48 resp. 84 mesiacov.

Pôžička na auto kalkulačka Vám pomôže vyrátať parametre úveru. Častokrát sa nachádza na webe banky a po zadaní niekoľkých údajov Vám automaticky vyráta všetko, čo potrebujete vedieť.

Vyhľadajte si pôžičku:

Komentáre sú uzavreté.