Hotovostná pôžička

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.
Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.
Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.
Hotovostné pôžičky - poskytovatelia, informácie

Hotovostná pôžička môže byť riešením náhleho neočakávaného výdavku, na ktorý si musí človek zohnať peniaze čo najrýchlejšie. Vďaka tomuto produktu môže klient bez príjmu získať nižší obnos peňazí veľmi jednoducho.

Nebankový sektor v súčasnosti združuje desiatky spoločností a súkromných veriteľov, ktorí sú ochotní vyplatiť pôžičky v hotovosti aj k rukám klienta. Veľa subjektov totiž ponúka služby svojich mobilných obchodných zástupcov, ktorí prídu až do domu klienta a vybavia s ním všetko potrebné.

Veľkou výhodou hotovostných pôžičiek je fakt, že sú bezúčelové a určené aj takým klientom, u ktorých je vyššie riziko, že svoj úver budú splácať s problémami. Nebankové subjekty vo všeobecnosti príliš neoverujú bonitu svojich klientov a preto požičajú takmer každému žiadateľovi.

Pôžička v hotovosti umožní klientovi získať úver v hodnote desiatok až stoviek EUR. Keďže nebankovky pri týchto pôžičkách nevyžadujú ručenie ani dokladovanie príjmu, preberajú na seba riziko, že peniaze im budú vrátené s problémami. Práve preto si toto riziko kompenzujú výškou RPMN, ktorej hodnota je pri nebankových produktoch pomerne vysoká.

Na základe RPMN (údaj, ktorý v sebe zahŕňa nielen výšku úrokov, ale aj všetky poplatky, spojené s úverom) možno porovnávať viaceré hotovostné pôžičky. Čím nižšia je hodnota tohto indikátora, tým je pôžička pre klienta výhodnejšia.

Tesco pôžička

Známy reťazec obchodných domov Tesco v spolupráci so spoločnosťou Home Credit ponúkajú možnosť získania hotovostnej Tesco pôžičky. Ide o úver v hodnote od 1 000 € do 16 000€, ktorý možno vybaviť aj bez ručiteľa. Splatnosť pôžičky v hotovosti Tesco je od 12 do 96 mesiacov a hodnota RPMN sa pohybuje od 12,5% do 30%.

Všetky potrebné informácie o tomto produkte získate v stánku Tesco finančné služby.

Hľadá sa aj niekoľko gramaticky nesprávnych obmien: pozicky do 2 hodin na ruku, rychla pozicka na ruku, hotovostne pozicky, ale pri vyhľadávaní nie je gramatika podstatná.

Vyhľadajte si pôžičku:

Komentáre sú uzavreté.