Pôžička bez potvrdenia príjmu

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.
Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.
Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.
Pôžičky bez potvrdenia príjmu - poskytovatelia, informácie

Pôžičky bez potvrdenia príjmu možno najjednoduchšie získať v nebankovom subjekte. Banky, ktoré v súčasnosti nepožičajú hocikomu, si potrpia na dokladovanie príjmu. Ak klient príjem nemá, pôžičku tam získa len ťažko. Výnimkou je však napríklad Poštová banka, ponúkajúca produkt Šikovná rezerva, vďaka ktorej môže klient získať fixných 400€ a to bez príjmu i účelu.

Nebankový sektor si svoju klientelu až tak dôkladne nevyberá. Práve vďaka tomu má toľko priaznivcov. Pôžička bez potvrdenia príjmu sa tu dá vybaviť jednoducho a rýchlo. Ak si chcete požičať nízku sumu, nemusíte dokonca ani ručiť (nehnuteľnosťou ani hnuteľným majetkom).

Pôžičky bez príjmu z nebankoviek

  • rýchle a jednoduché vyriadenie
  • bez potreby udania účelu využitia peňazí
  • nevýhodou je vysoké RPMN
  • niekedy i poplatky a sankcie za nedodržanie zmluvných podmienok

Veľa nebankových inštitúcií ponúka možnosť získať pôžičky bez príjmu aj online. Po vyplnení formuláru, nachádzajúcom sa na webe spoločnosti, bude klient kontaktovaný a dozvie sa všetko potrebné.

Ak sa klient bojí, že by jeho splácanie nemuselo ísť ako po masle, môže sa nechať poistiť. Neschopnosť splácania dlhu ho tak nemusí trápiť ani v prípade, že mu neostanú peniaze na pôžičku.

Vyhľadajte si pôžičku:

Komentáre sú uzavreté.