Pôžičky na bývanie

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.
Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.
Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.
Pôžička na bývanie - poskytovatelia, informácie

Pôžičky na bývanie pomôžu klientovi zabezpečiť si strechu nad hlavou. Keďže bývanie je prioritou každého človeka, pre tých, ktorí nie sú schopní zabezpečiť si financovanie bez pomoci sú tu úvery, určené priamo na tento účel.

Mladí ľudia majú snáď najnevýhodnejšiu štartovaciu pozíciu. Ak sa človek zamestná po strednej škole, jeho príjmy nie sú veľmi postačujúce. Absolvent vysokej školy má predpoklad na lepší príjem, avšak (minimálne) 5 rokov, ktoré strávi štúdiom, ho odsúvajú od vlastného bytu alebo domu ďalej a ďalej.

Pôžička na bývanie pre mladých je najvýhodnejšia cez Štátny fond rozvoja bývania. Ak ste fyzická osoba vo veku 18 až 35 rokov so štátnym občianstvom a trvalým pobytom na území SR a zároveň Váš príjem nepresahuje 1,3 násobok priemernej hrubej mesačnej nominálnej mzdy ste oprávnení žiadať o úver. Účelom takejto pôžičky pre mladých je výstavba alebo obnova bývania.

Pôžičky na byt či dom

Pôžičky na byt alebo výstavbu či rekonštrukciu domu možno získať aj v banke. Hypotekárne úvery patria do bežnej produktovej ponuky väčšiny slovenských bánk. Klient však musí predložiť doklad o dostatočnom príjme. Získať hypotéku bez príjmu je teda nemožné. Klient následne ručí priamo nehnuteľnosťou, ktorej nadobudnutie mu banka financovala. Úrokové sadzby sú rôzne, pohybujú sa však v maximálnej výške okolo 8%.

Financovať bývanie nebankovým úverom neodporúčame, nakoľko sú úrokové sadzby niekoľkokrát vyššie, než sadzby v banke. Tým pádom by mohol klient pri problémoch so splácaním prísť o svoje nové bývanie.

Vyhľadajte si pôžičku:

Komentáre sú uzavreté.