Pôžička bez ručiteľa

Požičajte si až do 5.000€ na čokoľvek a bez ručenia s férovým úrokom.
Požičajte si až do 4.500€ rýchlo aj bez registrov.
Požičajte si až do 3.000€ bez ručenia, na čokoľvek a už do 24 hodín.
Pôžičky bez ručenia - poskytovatelia, informácie

V súčasnej dobe, kedy si človek nemôže byť istý svojim zamestnaním, prípadne tým, že bude mať dostatok prostriedkov na splácanie dlhov, je veľmi náročné nájsť človeka, ktorý by sa za nás zaručil. Na ružiach nemá ustlané v podstate nik, preto sa každý musí spoľahnúť na seba. Získať ručiteľa totiž nie je jednoduché.

Našťastie existuje aj rýchla pôžička bez ručiteľa. Poskytuje ju bankový aj nebankový sektor. Bankový sektor ponúka výhodnejšie úročenie, avšak človek bez príjmu by sa rovno mal orientovať na nebankový sektor, napriek tomu, že v ňom preplatí viac.

Vďaka tejto pôžičke však klient nemôže rátať s príliš vysokou sumou. Hranica úveru, ktorý mu môže byť schválený, je niekoľko sto až tisíc EUR. Väčšinou ide o pôžičky bez špecifického účelu, ktoré možno použiť na čokoľvek.

Ďalšou možnosťou je ručiť nehnuteľnosťou. Ak sa však klient obáva ručenia svojim majetkom, môže využiť aj nasledujúcu možnosť.

Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou

Možností získania pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou je hneď niekoľko:

Pri takejto možnosti nemusí klient bez príjmu ručiť nehnuteľným majetkom. Na jednej strane je to výhoda – nemusí sa obávať exekúcie. Na druhej strane nemá subjekt istotu, že svoje peniaze uvidí bez problémov, preto poskytuje spravidla veľmi nízke sumy.

Hľadá sa aj niekoľko gramaticky nesprávnych obmien: pozicky bez rucenia, bez zalozenia nehnutelnosti, pozicky bez registra a rucenia, ale pri vyhľadávaní nie je gramatika podstatná.

Vyhľadajte si pôžičku:

Komentáre sú uzavreté.